czwartek, 5 lipca 2012

Bohaterowie :) x

 Meg Winston
Odważna, rudowłosa 18-latka. Lubi nowe wyzwania. Od zewnątrz szalona, ale w środku jest wrażliwą dziewczyną. Interesuję się modą i jest początkującą aktorką. Jej motto to "You only live once" czyli " żyję się tylko raz".


Amy Johanson
Miła, przyjacielska, pomocna 18-latka. Pomoże w każdej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugą osobę. Czasami jest troszeczkę wstydliwa. Jej pasją jest muzyka. Lubi dobrą zabawę i kocha zwierzęta. Jest modelką.


Natalie Smith
Miła i zabawna prawie 18-latka. Lubi się śmiać i dbać o dobrą formę. Uwielbia babskie wieczory ze swoimi przyjaciółkami. Nie mówi im, że słucha One Direction. Chciałaby umieć grać na gitarze. Jest tancerką.1 komentarz:

  1. haha,ja też chciałabym umieć grać na gitarze (dopiero się uczę) w przyszłości chciałabym być tancerką i też amm na imię Natalia.Normalnie wszystko sie zgadza,ale nie wygląd .. xD

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz :) To dla mnie naprawdę bardzo ważne, że wyrażacie swoją opinię i podsuwacie pomysły :) I proszę o więcej komentarzy - ja nie gryzę! :D Kocham Was! <3