niedziela, 22 lipca 2012

Rozdział 7

Natalie
Co ja robię w salonie? Aa, musiałam zasnąć podczas filmu. Ale mi burczy w brzuchu... Zrobię śniadanie dla mnie i Amy. Chyba jeszcze śpi. Złożyłam koc i poszłam się ubrać w coś luźnego. Zeszłam do kuchni i wzięłam się za śniadanie. Hmm, może zrobię jajecznicę. Nucąc "What Makes You Beautiful" zabrałam się do pracy.
* Po 15 minutach *
Pójdę po Am, bo śniadanie już gotowe. Odwróciłam się i zobaczyłam ją przed sobą. - Mmm, co tak pachnie? Cześć Natt - No hej! Właśnie miałam po Ciebie iść. Zrobiłam jajecznicę - Ooo, dzięki kochana - Siadaj, bo wystygnie. - uśmiechnęłam się. Zaczęłyśmy jeść - Pyszne! - Dziękuję. Co z dzisiejszym dniem? Meg wraca. - Mogłabyś pojechać po nią sama? Ja bym została i przygotowała tutaj wszystko. - Ok, powiem jej że masz jakąś sesję zdjęciową - Dobry pomysł! To wszystko ustalone. - Dzisiaj mam casting do teledysku Jessie J. Kojarzysz ją? - No jasne! - Denerwuję się trochę - Nie martw się, na pewno Ci się uda! Będę trzymać kciuki. - Dziękuję, kochana jesteś!

Meg
Która godzina? Dopiero 9:00. Wstałam i poszłam się ubrać. Miałam jeszcze dużo czasu do odlotu samolotu, więc postanowiłam pójść na hotelowy basen i przejść się do parku na spacer. Zeszłam do restauracji na śniadanie. Zamówiłam świeże bułeczki z serem i ogórkiem oraz sok pomarańczowy. Gdy skończyłam poszłam na pływalnię. Pływałam pół godziny, posiedziałam na chwilę w jacuzzi i wróciłam na górę. Zobaczyłam, że na stole w salonie stoi wazon czerwonych róż. To dla mnie? Ciekawe od kogo..
 Wąchając je zauważyłam w środku bilecik. Odczytałam na głos co na nim pisze :" Dla uroczej i pięknej Meg. Zayn xx PS Do zobaczenia w Londynie! :)" Od razu wzięłam IPhona i napisałam wiadomość do Zayna: " Bardzo dziękuję za kwiaty, są śliczne! :) Skąd wiesz, w którym hotelu się zatrzymałam? Xx" . Po chwili dostałam odpowiedź: " Cieszę się, że się podobają :) Spytałem Johna :D x" Odpisałam : " Miła niespodzianka z Twojej strony :) To już rozumiem :D" Kolejna wiadomość od niego: " Cała przyjemność po mojej stronie! :) Haha, o której masz samolot? Xx" Odpisuje:" O 13. Czemu pytasz? :) " Odpowiedź: " Tak po prostu :P Miłego dnia :) x " " Wzajemnie x " Wzięłam prysznic, umyłam włosy, a następnie je wysuszyłam. Lekki makijaż i poszłam do szafy. Co by tu ubrać... Zdecydowałam się na taki zestaw:


Wzięłam torebkę i wyszłam z hotelu. Wolnym krokiem zmierzałam w stronę parku. Rozmyślałam o premierze filmu, o tym jak to teraz będzie... Przypomniałam sobie wczorajszy wieczór gdy poznałam Zayna. Te piękne brązowe oczy... Mam nadzieję, że naprawdę się jeszcze spotkamy. Nagle podeszły do mnie dwie nastolatki, prosząc o zdjęcie i autograf. Przytuliły się do mnie i we trójkę uśmiechałyśmy się do obiektywu aparatu. Dowiedziałam się, że mają na imię Emily i Madison. Podpisałam się im w notesach, po czym pożegnały się i odeszły ucieszone. A ja posiedziałam jeszcze chwilę na ławeczce i udałam się spowrotem do hotelu.
------------------------------
Jest 7 rozdział :) Dziękuję czytającym za ponad 500 wyświetleń i komentarze ;) Bett xx

2 komentarze:

Dziękuję za każdy dodany komentarz :) To dla mnie naprawdę bardzo ważne, że wyrażacie swoją opinię i podsuwacie pomysły :) I proszę o więcej komentarzy - ja nie gryzę! :D Kocham Was! <3