czwartek, 5 lipca 2012

Rozdział 1 / część pierwsza.

Meg
- i proszę Cię, nie strasz mnie tak więcej... - już nigdy się to nie powtórzy - i złożył na moich ustach pocałunek. - Akcja, STOP! To było ostatnie ujęcie. Kręcenie filmu zakończone!- Yuhuu!- Dziękuję wszystkim aktorom, pracownikom planu oraz wszystkim którzy mieli jakiś udział przy powstawaniu tego filmu!- wszyscy zaczęli bić brawa- Zapraszam wszystkich na pożegnalny obiad, o szczegółach powiadomię was telefonicznie, a później będziemy musieli się rozstać.- powiedział John, reżyser. Zamówiłam taksówkę i pojechałam do hotelu. Wjechałam na 5 piętro i weszłam do mieszkania. Włączyłam MTV i rzuciłam się na łóżko w sypialni. Wyciągnęłam IPhona i zalogowałam się na Twitterze. Dodałam Tweet'a: " Ostatni klaps zapadł. Film zakończony! Xx" . Od razu dostałam odpowiedzi. Odpisałam na kilka i popatrzyłam na telewizor. Leciała piosenka "What Makes You Beautiful".Pięciu chłopaków biegało po plaży. Znam ten zespół. Chwileczkę, jak on się nazywał... ONE DIRECTION!- krzyknęłam na głos. Trzecie miejsce w X Factorze. Sama na nich głosowałam. Nagrali już singiel, no popatrzcie... Posłuchałam do końca i wyłączyłam telewizor.
-----------------------------
Hej! :) Jest pierwszy rozdział, tylko strasznie strasznie krótki.. Przepraszam, jutro wstawię dalszy ciąg. Dzisiaj nie mam czasu za bardzo :( Mam nadzieję, że się spodoba :) x Paa :)

3 komentarze:

Dziękuję za każdy dodany komentarz :) To dla mnie naprawdę bardzo ważne, że wyrażacie swoją opinię i podsuwacie pomysły :) I proszę o więcej komentarzy - ja nie gryzę! :D Kocham Was! <3