czwartek, 9 sierpnia 2012

Rozdział 10

Meg
- O Boże! Co się dzieję? - krzyknęłam - Spokojnie, to tylko stewardessa mówiła, żeby zapiąć pasy bo będziemy lądować. I jak się spało? - spytał uśmiechnięty Zayn zapinając moje pasy. Zauważyłam, że opieram głowę na jego ramieniu. Szybko usiadłam prosto. Co on tu w ogóle robi? - Gdzie Niall? - spytałam. - Siedzi z Liam'em, bo zamienił się ze mną miejscem. - Aha, a co do spania to bardzo wygodnie - wystawiłam mu język - Oo, chyba lądujemy. - poczułam jak dotknęliśmy podłoża i zaczęliśmy hamować. 

Amy
Ciekawe jak poszło Natalie. Chyba do niej zadzwonię... Albo lepiej nie, bo jeszcze jej przeszkodzę. posprzątam tutaj trochę. Wyciągnęłam odkurzacz i zaczęłam odkurzać. Gdy skończyłam, przetarłam stolik w salonie i pozbierałam brudne naczynia, żeby włożyć je do zmywarki.

Salon

Kuchnia

Usłyszałam, że ktoś wchodzi do domu. To musi być Natt! - I jak Ci poszło? - spytałam. - Udało się, będę tańczyć w jej nowym teledysku! - Brawo! Trzymałam za Ciebie kciuki! - Dziękuję! - i przytuliła się do mnie mocno. - Muszę się szybko przebrać, bo eg będzie musiała czekać. - Ok, to leć szybko!- odpowiedziałam - Zamówię Ci taksówkę!

Natalie

Pobiegłam na górę i weszłam do swojego pokoju.

Już wcześniej przygotowałam sobie co mam ubrać, więc nie musiałam grzebać w szafie. Wskoczyłam w przygotowane ciuchy, uczesałam włosy, pociągnęłam usta bezbarwnym błyszczykiem i byłam już gotowa do wyjścia. - Powiem Meg, że jesteś na sesji tak jak ustalałyśmy, paa! - Ok, pa! - wsiadłam do taksówki, która zawiozła mnie pod lotnisko.

----------------------------------
Hej ;) Krótki nowy rozdział :D Stwierdziłam, że myśli bohaterek będę pisać pochyło, a wy jak myślicie? ;p

3 komentarze:

 1. Zajebiste, czekam na next :)
  Zapraszam na mojego bloga http://opowiadanieoonedirectionzawszespoko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że na pochyło będzie ok ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest świetne :)
  Również nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów ;** xx

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz :) To dla mnie naprawdę bardzo ważne, że wyrażacie swoją opinię i podsuwacie pomysły :) I proszę o więcej komentarzy - ja nie gryzę! :D Kocham Was! <3