piątek, 3 sierpnia 2012

Rozdział 9

Meg
Jesteśmy już w samolocie. Harry usiadł oczywiście z Louis'em, a Liam z Zayn'em. Do mnie dosiadł się Niall. Rozmawialiśmy o Londynie, filmach, karierze i zeszło na temat przyjaciół. - W Londynie mieszkam razem z dwoma przyjaciółkami, Amy i Natalie. Są bardzo fajne. Amy jest modelką, a Natalie tancerką. - Mam nadzieję, że serio nam je przedstawisz. - No jasne! Spotkamy się wszyscy i je poznacie - No to się cieszę - uśmiechnął się - Nie będzie Ci przeszkadzać jak będę jadł? - Niee, spoko jedz. Smacznego! - Dziękuję - znowu się uśmiechnął i zabrał się za kanapkę. -To ja posłucham sobie jakieś muzyki - Ok. - podłączyłam słuchawki do telefonu i puściłam listę odtwarzania.

Natalie
Muszę się pospieszyć, bo spóźnię się na casting. Ubrałam się, lekko umalowałam i zbiegłam na dół.


Już chciałam wybiegnąć z domu, ale zatrzymała mnie Amy . - Powodzenia skarbie! - i zacisnęła kciuki - Nie dziękuję! - i pobiegłam do taksówki.
* Po 30 minutach *
Oprócz mnie było tam jeszcze około 20 dziewczyn, niektóre kojarzyłam a inne widziałam po raz pierwszy. Usiadłam na krześle i czekałam. Zawołano nas wszystkie na sale, w której była już Jessie J. - Cześć! Jak wiecie poszukuje tancerek do mojego teledysku. Zróbmy tak! Rozgrzejcie się najpierw
, a później pokażecie na co was stać! - i usiadła na krześle. Zaczęłam rozgrzewkę. Wykonywałam różne ruchy ciałem. Zaczęłam zataczać koła rękami ii.... walnęłam kogoś w plecy... - O jeju, przepraszam Cię bardzo! - Nic się nie stało - uśmiechnęła się. Boże! Przecież to Danielle Peazer, ta świetna tancerka! - Ja nie chciałam, to było przypadkiem - Wszystko w porządku. Tak w ogóle to jestem Danielle. - A ja Natalie, miło Cię poznać! - Wzajemnie! - Dobra dziewczyny, zaczynamy! - i puściła swoją piosenkę. - Powodzenia! - Wzajemnie - odpowiedziałam.
* Po kilku minutach *
Mamy czekać aż nas zawołają. Co chwilę z sali wychodzą albo uśmiechnięte dziewczyny czyli te, które się dostały, albo na odwrót. - Denerwujesz się? - zobaczyłam obok Danielle - Trochę - Nie martw się, świetnie tańczyłaś - Miło mi to od Ciebie słyszeć. Jesteś świetną tancerką! - Dzięki, taniec to moja pasja od dziecka... - Danielle Peazer! Zapraszamy na salę! - Muszę iść. - Trzymam kciuki!
* Po około 2 minutach *
- Już jestem! - I jak Ci poszło? - Wzięli mnie! - Aaa, gratulacje! - Natalie Smith! Prosimy do środka! - Teraz Twoja kolej! Uda Ci się - uśmiechnęła się. Weszłam do sali. - Mogłabyś pokazać jakieś kroki sama? - Oczywiście! - i zaczęłam tańczyć. - Wystarczy! Podoba mi się jak tańczysz. Jesteś dobra w tym co robisz, więc witam Cię w gronie tancerek w moim teledysku! - Naprawdę?! Dziękuję Ci bardzo! Nawet nie wiesz jak się cieszę, że będę tańczyć u Twojego boku! - Nie masz za co! Szczegółów dowiesz się telefonicznie. A teraz zmykaj. Paa! - Czekam na telefon, pa! - i wybiegłam uradowana z sali. - I jak? Dostałaś się? - spytała Danielle - Taak! Udało się! - Brawo! Wiedziałam, że Cię weźmie! - Dzięki! - i się przytuliłyśmy - Może pójdziemy na kawę? - spytałam - Dzisiaj nie dam rady. Mój chłopak wraca i jadę go odebrać na lotnisko. Ale chętnie z Tobą pójdę kiedyś indziej. - uśmiechnęła się - Podasz mi swój numer? To zadzwonię i się umówimy - Jasne, już Ci podam - i wpisałam go w jej telefonie. - Dzięki. Ja już muszę lecieć, do zobaczenia Natalie! - Paa.
-----------------------------
No hej! Dopiero dzisiaj dodaję nowy, przepraszam. Akcja dopiero się rozkręca, ale mam nadzieję że się spodoba ;) Jest też i Danielle w opowiadaniu :D Liczę na wasze komentarze, bo jest ich straaasznie mało :( Chodzi o to , żebym wiedziała że czytacie (; Beata xx

3 komentarze:

Dziękuję za każdy dodany komentarz :) To dla mnie naprawdę bardzo ważne, że wyrażacie swoją opinię i podsuwacie pomysły :) I proszę o więcej komentarzy - ja nie gryzę! :D Kocham Was! <3